Ulëse Salloni

Shitet nga: Artani 09 Gsh 09:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje salloni

( 3 +2 +1 +1 ) Jan pothuajse te paperdoruara fare dhe per me shum mund te kontaktoni edhe ne numrin 045645043 edhe viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim