Ulse 1.2.3 dhe Tavolina

Shitet nga: Albion 17 Pri 18:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje salloni
Gjerat jan te ruajtura pak te perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim