Ulse dhe tavolin e kompjuterit

Shitet nga: Valdrin 01 Shk 23:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

210 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje salloni
Shesh mobilet 3-2-1 dhe nje tavolin per kompjuter jan te ruajtme

Te intresuarit mund te kontaktojn ne numer te tel: 049-481-411/044-267-966
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim