VITRIN SALLONI PA ASNJE DEMTIM

Shitet nga: isa 08 Mar 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje salloni
VITRIN SALLONI PA ASNJE DEMTIM ESHTE NGA DRURI DHE SHUM KUALITATIVE.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim