Vitrinë

Shitet nga: Isa mahaj 31 Dhj 00:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje salloni
Vitrinë gjermane, 2 metra lartësia dhe 2.90 gjerësia. Në gjendje shumë të mirë dhe shumë pak e përdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim