kauqa teve kuzhina tavolina

Shitet nga: selimi 09 Nën 17:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje salloni
2 kauqa te njejt jn vetem 60 euro dome than 30 euro per cop i bjen 1 kauq tjeter qe asht vetun asht 80 euro televizori asht 100 euro samsung pllazma tavolina 20 euro dhe kuzihna 150 euro asht ga druri keto shiten urgjent dhe komoda sht 30 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim