kauqa

Shitet nga: endrit 09 Shk 23:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes 3 tresha 1 nish 1 dysh dhe ni komod per tv dhe tavolinen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim