kolltuqe

Shitet nga: Bajram Morina 09 Gsh 09:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje salloni
Tresh, dysh, fotele, termo, treshe, si dhe lap top te gjitha gjysme te perdorura pothuajse te reja me marveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim