komode

Shitet nga: shani berisha 08 Jan 23:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje salloni
komoda nga druri i bungut me dekorime punedore shum e rujtun dhe e bukur. ka dollapa dhe fijoka te pershtatdhme per vendosje te gjesendeve te ndryshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim