lir gati falas

Shitet nga: Erti 09 Tet 11:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten kanapet te perdorura, por te pa deformuara, dhe pa asnje njoll.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim