shes ganitur urgjemt

Shitet nga: gashi 22 Tet 21:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje salloni
Shea ganitur dyshe treshe dhe nje fotele qmimi 380 ero .Mund te na kuntaktoni edhe ne vibre +37745606890
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim