shiten kauqat 3 ,2 dhe nje fotele ne gjendje perfe

Shitet nga: blendi 03 Nën 10:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje salloni
shiten kauqat ne gjendje perfeke ne te cilet punojn te gjitha gersheret qe i mundsojn te shtrihen ,asnje pik te grisura dhe shpuzat i ka ende te fort .me qmim te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim