2 tepiha

Shitet nga: tepihat 19 Sht 09:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
jan 2 tepiha njoni asht 3 e gjys me 2 e gjys tjetri asht 2 e gjys me 2 jan te rujtun nuk jan as kund te qkym dyt jan 80 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim