3 tepih shum pak te perforur shum lir

Shitet nga: Tepih 03 Pri 10:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shes tre tepih shum pak te perdorur me qmim shum te lire
tepihet jan ne gjendje shum te mir
masat 2.40 me 3.40
njeni eshte 3.40 me 4.40
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim