4 tepiha

Shitet nga: Donat Hoti 06 Shk 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR   8 060 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
2 tepiha me dimensione 2mx3m - 80€
2 tepiha me dimensione 1.5mx2m - 60€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim