PERDET VENECIAN

Shitet nga: privat 12 Tet 22:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
shiten perdet shum te ruajtur jan ne gjendje te mirr dimenzion 250/2 info. viber +38649326288 shipka dimenzione 1 meter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim