2 Tepihe me dimensione 2x3m. 30euro nje tepihe.

Shitet nga: ddd 11 Maj 22:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Jane 2 tepihe me dimensione 2me 3 me material nga leshi, ngjyra e njejt si ne foto. Cmimi 70 euro te dyte.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim