Dy Qilima

Shitet nga: Gashi 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shes dy qilima te punuar ne vek shume te ri qmim per njerin asht 450 € nese meren dyt 800€.
Dimensioni 2 metra me 3.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim