Komod me tepih

Shitet nga: Granit 05 Pri 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

370 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shes komoden dhe tepihat shume pak perdorura.
Tepihi eshte me dimenzione 240×330. Cmimi komplet 460€

049664410
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim