Mobilje Gjysem Te perdorura

Shitet nga: Isa 14 Pri 20:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
SHES VITRIN DRURI PA ASNJE DEMTIM.
4 Tepisona njo 3 me4 dhe tre copa 2 me 3
Televizor Sony shum pak i perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim