Perdet veneciane shum lite

Shitet nga: privat 08 Sht 13:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
shiten perdet venecian ne gjendje shum tmira info viber +38649326288
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim