Qilim

Shitet nga: Dion 26 Gsh 16:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shitet qilimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim