Rolete Klasike nga ALUMINI NR.TEL&VIBER+37744-73..

Shitet nga: mentori 24 Krr 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

42 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Roleta Klasike nga Alumini ne qmimin e cekur e bejm edhe matjen dhe montimin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim