Shiten TEPIHAT

Shitet nga: Goni 23 Jan 19:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shiten 2 Tepihat shume pak te perdorur , thuaja te ri , me dimenzione 2 metra gjeresia 3 metra gjatesia , cmimi per 2 tepihat eshte 300 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim