Tepih i trash vetem 35 euro

Shitet nga: Diori 21 Shk 00:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR   40 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shes tepihin me dimenzion 2.50cm me 1.50cm kinez i trash
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim