Tepih

Shitet nga: Tepih 06 Sht 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shes tepih pak perdorum ma shum info kontakot eshe ni krevet fmive i rujt shum qmimi i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim