Tepihat

Shitet nga: Ismet 26 Jan 20:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shiten tepihat, dimensioni 4me3. 100% leshe. Qmimi 120 euro nje tepih
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim