Tepihi ne gjendje te mire

Shitet nga: tepihi 21 Nën 14:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
shitet urgjent vetem 30 euro aj asht qmimi i fundit asht i mir nuk asht i qkym nuko shum i perdorum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim