Tepija

Shitet nga: Tepija 06 Jan 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shiten 2 Tepija me dimenzione 2 me 2.50 çmimi 140€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim