shes 3 staza

Shitet nga: Dior 03 Mar 21:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shes stazat 3 staza per koridor e gjata eshte 3 metra tjetra 2 e gjys dhe e vogla 1 meter vetem 50 euro mund te thirni nga ora 10 mengjes deri ne 4 mbasdite
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim