Inventar Per Dyqan

Shitet nga: Atdhe Gashi 19 Mar 10:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Rafte të ndryshme
Inventar per dyqan rafte per telefona per adaptera, ftyra telefonave Qmimi i volitshem dhe jan shum pak teperdorura po thuajse te reja por bon edhe per dyqna te ndyshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim