Rafta per lokal lir dhe mire

Shitet nga: kujta 09 Pri 09:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Rafte të ndryshme
shes rafta per lokal lir dhe mire
keto ne foto jan komplet per butik
qmimi 200 euro kund ma lir kurr nuk i merrni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim