Varese dhe dollap per kepuca

Shitet nga: Dollap per kepuce 26 Mar 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Rafte të ndryshme
Shitet, varese/dollap per kepuce, shum pak e perdorur, ne gjendje te mire dhe kualitative, nga materiali dru, dhe ngjyre atraktive, cmimi shum i volitshem 120 eur.
Po ashtu shitet rafte dekorues 50 eur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim