Vitrine

Shitet nga: Isa Mahaj 06 Nën 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

325 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Rafte të ndryshme
Shes vitrinen ne gjendje te mire dhe shumë e ruajtur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim