Banka,karrika,tabele,dhe shankeric

Shitet nga: Masar 15 Nën 17:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Të tjera
Shiten te gjitha keto per vetem 50€...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim