DYER DHE DRITARE

Shitet nga: 049479431 14 Mar 18:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Të tjera
Shes der te hyrjes e perdorur dhe dritare te perdorura te punuara nga druri per ma shum info kontakto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim