Dyer dhe Dritare

Shitet nga: Meti 27 Krr 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Të tjera
Shes 3 dyer të dhomave, me dimensione 200 me 90,nga druri....pastaj një derë të hyrjës kryesore si dhe një dritare me dimensione 140 - 120....të gjitha elementet janë mjaftë të ruajtura....të gjitha me një shumë simbolike e që është pothuajse jo më shumë se gjysma e çmimeve mesatare (130 Euro)...
Ju mirëpres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim