Inventari komplet i restaurantit

Shitet nga: bekim 23 Tet 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Të tjera
Shitet komplet iventari i restaurantit banaku me rafte
12 tavolina te brendshme me 45 kariga
10 tavolina te verandes ( te jashtme ) me 40 kariga
1 stuf me pelet
1 televizor samsung
1 stuf kuzhine profesionale me plin
1fortez dyshe
1 skar me plin
dhe piatat te cilsis se lart me te gjitha gjerat e nevojshme dhe gjerat shiten vetm komplet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim