Kamin nga Hit-kamina

Shitet nga: Arbenita Miftari 01 Pri 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Të tjera
Kamini ka kapacitet te ngroh 200 metra katror,mund te futet ne muri eshte i leht per tu mirembajt dhe mjaft praktik per tu perdorur, eshte perdor vetem nje vite dmth nje sezon dimerore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim