Mobile

Shitet nga: mobile 22 Shk 23:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 950 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Të tjera
shes garnituren e bardh tresh dysh dhe dy fotele lekur originale te cilat mbahen shum leht te ardhura nga gjermania poashtu shes edhe tavolinenn e bardh te dites edhe tepihin modern ,per me shum info na kontaktoni ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim