Mobilje

Shitet nga: besnik 25 Jan 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Të tjera
esht nje treules shum komod i pershtatshem me mekanizem qe shtrihet per fjetje poashtu esht dhe nje uls apo fotele qe e ka te njejtin mekanizem per fjetje per nje person,dhe kuzhinen shum pak te perdorme ,te gjitha se bashku i shes per 140 euro,kam dhe nje dushek jogi e shes per 25 euro dhe dy krevata per femij per 70 euro dyjat ose njeren cope 40 euro.
numeri kontaktues esht 049644199
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim