Mobilje

Shitet nga: privat 06 Krr 04:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 100 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Të tjera
shes garnituren garnitura i ka 2 tresha 4 fotele 4 karika 1 tavolin te mermerit dhe nje regall
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim