SHITET TAVOLINA DHE KOMODINA

Shitet nga: Dion berisha 05 Pri 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Të tjera
Shitet tavolina dhe komodina ne gjendje shum te mire dhe me qmim shum te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim