Shitet tavolina dhe komodina

Shitet nga: Dion 05 Pri 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Të tjera
Shitet tavolina dhe komodina ne gjendje te regullt dhe me qmim shum te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim