Shporet Lavatriqe Dhe Televizor

Shitet nga: Drilon 17 Mar 17:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Të tjera
Shes pajisjet per shtepi jan te perdorura por ne gjendje te mir vetem televizori e ka ni vi nmidis po nuk dallohet shporeti dhe lavatriqja jan montuse .per me shum info na kontaktoni ne tel:049/747/006
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim