Shtroj llaminat

Shitet nga: TONI 08 Krr 20:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Të tjera
Kryej shërbimet e montimit dhe riparimin e mobilieve (servis i mobiljeve),

mbeshtjelli karriga (ndrimi i materialit)

si dhe shtrojë llaminat,dysheme te derrases dhe llamperi.

Ju lutem të kontaktoni prej ores 10-20

TONI 044/220-978


SELI 044/653-424
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim