Te gjitha llojet e mobiljeve TE MOBILERIJA MDF

Shitet nga: MDF 05 Sht 14:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Të tjera
Kuzhina, Dhoma te Fjetjes, Dhoma per Femi, Paradhoma, Komoda per TV, Tavolina, Shanka, Shkall dhe Interiere te Lokalev Nr 045212033\049212447
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim