Tresh dysh nish ulse

Shitet nga: xxxx 15 Jan 17:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Të tjera
shiten treshi dhe dyshi dhe nishi dhe ni ulse
se bashku me to jon shum te mire qmimi i volitshum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim