Tri ditare dhe der ballkonit

Shitet nga: Besart 06 Mar 14:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Të tjera
Shes tri dritare dhe der ballkonit me qmim te volitshem dritaret dhe dera ballkonit jan gjenje shum te Mir qelen keper per gjdo informat mund te kontakoni be numrin tim ju faliminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim