akfarjum me peshqi

Shitet nga: egzon 17 Dhj 09:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Të tjera
shes akfarjumin me zbukurime edhe me peshqi asht ardh prej turkis asht me filter dhe asht i perdorum vetem 1 vjet asht ne qendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim